• gruodžio 3, 2015

Dauguma įmonių komunikuoja su savo klientais rodydami, kaip naudoti jų produktą/paslaugą, kad būtų gaunama didžiausią naudą. Video gali būti puikiausia priemonė šiam tikslui, kai tuo tarpu pavieniai tekstai ar paveikslėliai negali žiūrovams padėti iki galo suprasti, kaip naudotis produktu/paslauga.

Demonstraciniai video yra geriausi tuomet, kai jie yra trumpi ir pateikiamas tik naudingas turinys. Kai kurių produktų/paslaugų neįmanoma nupasakoti trumpai, todėl rekomenduoju ilgą video išskaidyti į tam tikras trumpesnes dalis. Kiekvieną video pavadinkite taip, kad žiūrovas galėtų lengvai surasti atsakymą į jį dominantį klausimą. Informaciją iš trumpų video žiūrovas lengviau įsisavins ir prisimins. Prisiminkite savo reakciją, kai pamatote knygą, sudarytą iš 800 puslapių ir, tarkim, iš 100 puslapių. Vien pradėti skaityti storą knygą jau yra iššūkis. Lygiai taip pat su ilga video medžiaga. Visų pirma iššaukiama atmetimo reakcija, bet jeigu pasiryžote žiūrėti ar ieškoti atsakymo į rūpimą klausimą, tuomet kyla mintis, kad „čia iš viso nieko neįmanoma rasti…“. Analizuokite, kokiais konkrečiais žodžiais ar  žodžių junginiais žmonės ieško tam tikrų juos dominančių dalykų. Tam galite naudoti „Google AdWords“  įrankį „Keyword Planner“. Pritempkite savo pasakojimą prie labiausiai žmones dominančių dalykų, taip kaip tai padarė „Blendtec“ su savo marketingo kampanija „Ar pavyks susmulkinti?‘ (angl. Will it blend?).

Ar pavyks susmulkinti?

Vieną iš sėkmingiausių video marketingo kampanijų galite pamatyti www.willitblend.com. Tam, kad parodytų pramoninio stiprumo „Blendtec“ smulkintuvą (angl. blender), įmonė sukūrė eilę smagių video. Juose yra rodoma, kaip susmulkinami įvairūs daiktai.  Ši kampanija yra be galo interaktyvi ir įtraukianti, nes daiktus pasiūlo patys žiūrovai. Taigi kampanijos metu buvo susmulkinti super klijai, golfo kamuoliukai, švytinčios lazdelės ir t.t. „Blendtec“ video žiūrimumas pasiekė aukštumas tuomet, kai jie sėkmingai susmulkino Apple iPhone ir iPad. Šie video pritraukė milijonus žiūrovų ir, kas svarbiausia, smulkintuvų buvo parduota už milijonus dolerių.

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite informaciją apie video marketingą pirmieji.

Rašykit, filmuokit, montuokit, kartokit!

Autorius – Ronaldas Burokas